Uwielbiane przez dzieci - zaakceptowane przez rodziców

Każdy rodzic wie, że ostatecznie jedyną rzeczą, która naprawdę sprawia, że ten dzień jest udany, jest to, że dziecko świetnie się bawiło.

Prosta prawda jest taka: kiedy dzieci są szczęśliwe, rodzice są szczęśliwi.


W Bambo Nature skupiamy się na tym, żeby dzieci były właśnie dziećmi! Dbamy o to, aby nasze pieluchy były super miękkie i super chłonne, więc nie muszą się o nic martwić.
Od 40 lat z wielką miłością i troską produkujemy pieluchy dla dzieci w Danii. W rzeczywistości nasze pieluchy dla dzieci jako pierwsze na świecie uzyskały certyfikat Nordic Swan Ecolabel ponad 25 lat temu. Obejmujemy:

 • Odpowiedzialne i bezpieczne surowce
 • Produkty wolne od środków chemicznych i perfum
 • Godne zaufania oznakowania ekologiczne i certyfikaty potwierdzające nasze zaangażowanie w zdrową, naturalną skórę dziecka

Żadnych dodatkowych bzdur

Przejrzystość i uczciwość są głęboko zakorzenione w naszej naturze. Nie tylko jeśli chodzi o nasze produkty, ale także sposób, w jaki się komunikujemy. Oznacza to brak dodatkowych bzdur. Żadnych sztucznych niespodzianek. Żadnego przepychu sklepu telewizyjnego i zadowolonych z siebie pochwał.

Na szczęście nie potrzebujemy tego tutaj, w Bambo Nature. W naszych światowej klasy ocenach od rodziców na całym świecie mamy już więcej, niż moglibyśmy kiedykolwiek sobie życzyć.

I wszyscy wiemy, co to oznacza:

Dzieci też nas kochają.

 • Zaakceptowane przez rodziców

  Czy wiesz, co sprawia, że skaczemy z radości? Nasze entuzjastyczne recenzje prawdziwych rodziców z całego świata! Bo wiemy, co to oznacza: dzieci też kochają, a to jest najważniejsze. Przeczytaj nasze recenzje prawdziwych rodziców tutaj: Niemcy, Wielka Brytania i Holandia.

 • Nagradzaneprodukty dla dzieci

  Czy wiesz, że o wielu naszych nagrodach decydują prawdziwi rodzice? Zgadza się! A to tylko napawa nas dumą za każdym razem, gdy otrzymujemy nową nagrodę. Więcej o naszych nagrodach i produktach, które zostały wyróżnione, przeczytasz tutaj.

 • Ciągłe doskonalenie

  Zawsze staramy się być lepsi jutro niż dzisiaj. Dlatego stale testujemy i unowocześniamy nasze produkty i metody produkcji, aby mieć pewność, że nasze pieluchy i produkty do pielęgnacji skóry należą do najlepszych i najbezpieczniejszych na rynku.

 • Starannie dobrane składniki

  Nasze produkty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą odelikatnej skórze dzieci. Używamy wyłącznie starannie wybranych i zatwierdzonych składników i materiałów, które są delikatne dla skóry, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry i zapewnić, że skóra Twojego dziecka będzie miękka, sucha i zdrowa.

Certyfikowana ochrona

Współpracujemy z najbardziej rygorystycznymi agencjami certyfikującymi na świecie, aby zaoferować Ci opiekę na najwyższym poziomie dla Ciebie i Twojego dziecka. Nasze pieluszki dziecięce są testowane dermatologicznie, posiadają oznakowanie ekologiczne i posiadają jedne z najbardziej godnych zaufania certyfikatów na świecie.