Produktyprzyjazne dla skóry, którym możesz zaufać

Czy można wyobrazić sobie coś lepszego niż zapach miękkiej skóry dziecka? Nie możemy. Dlaczego więc nie zadbać o zdrowie i ochronę skóry dziecka, zapewniając jej miękki, łagodny i naturalny start w życie? Perfumy i inne niebezpieczne składniki mogą powodować podrażnienia skóry i nie powinny znajdować się w produktach dla dzieci.

W Bambo Nature naprawdę dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dziecka, a nasze produkty są zarówno delikatne i miękkie, jak i bezpieczne i skuteczne. Zaznaczyliśmy wszystkie pola dotyczące bezpieczeństwa i komfortu Twojego dziecka, abyś mógł wygodnie się rozsiąść i cieszyć się wspólną zabawą i niezapomnianymi chwilami.

Oto dlaczego naszeprodukty są bezpieczne dla skóry i zdrowia Twojego dziecka

 • Starannie dobraneskładniki

  Nasze produkty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o delikatnej skórze dzieci. Używamy wyłącznie starannie wybranych i zatwierdzonych składników i materiałów, które są delikatne dla skóry, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry i zapewnić, że skóra Twojego dziecka będzie miękka, sucha i zdrowa.

 • Mniej znaczy więcej

  Perfumom mówimy nie i używamy tylko takiej ilości składników, jaka jest potrzebna, aby produkty spełniły swoje zadanie. Zasługujesz na pełną przejrzystość w zakresie składników mających kontakt ze skórą Twojego dziecka. Dlatego wszystko, co wiąże się z wytwarzaniem produktów Bambo Nature, jest ujawnione na naszej liście składników.

 • Starannieprzetestowane

  Podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, aby nasze produkty były bezpieczne dla zdrowia, skóry i przyrody Twojego dziecka. Wszystkie nasze pieluchy, pieluchomajtki, produkty do pielęgnacji skóry i chusteczki są testowane dermatologicznie i certyfikowane przez kilka oficjalnych organizacji certyfikujących. Zobacz więcej o naszych certyfikatach.

 • Ciągłe doskonalenie

  Zawsze staramy się być lepsi jutro niż dzisiaj. Dlatego stale testujemy i unowocześniamy nasze produkty i metody produkcji, aby mieć pewność, że nasze pieluchy i produkty do pielęgnacji skóry należą do najlepszych i najbezpieczniejszych na rynku.

Dlaczego warto wybierać produkty przyjazne dla skóry dziecka?

Dlaczego nie? W przypadku produktów dla dzieci mniej znaczy więcej, a perfumy i inne niepotrzebne dodatki mogą powodować podrażnienia skóry. Wybierając certyfikowane produkty przyjazne dla skóry, testowane dermatologicznie i rekomendowane przez Asthma Allergy Nordic, zapewnisz skórze swojego dziecka najlepszy możliwy start w życie. Zapewniamy – skóra Twojego dziecka Cię za to pokocha.